Aktualności

Poszerzona rozmiarówka!

Już wkrótce w naszej ofercie pojawią się garnitury i marynarki w poszerzonej rozmiarówce do 132 cm obwodu klatki piersiowej.

Równocześnie wprowadzamy do produkcji wiele nowych wzorów tkanin w najmodniejszej kolorystyce. W trosce o jakość naszych garniturów modernizujemy również nasz park maszynowy.

tani garnitur Adalbert Poznań

W asortymencie Adalbert pojawiły się nowe wzory!

Firma Adalbert podążając za nowymi trendami już od listopada bieżącego roku, wprowadziła do produkcji nowe wzory tkanin. Ogromny wybór garniturów, którymi dysponujemy w naszym sklepie firmowym, krój i kolorystyka odpowiadają najbardziej aktualnym trendom. Dominującym kolorem w tym sezonie jest kolor niebieski - energiczny i inspirujący. Garnitury w dalszym ciągu są taliowane, lekkie - typu slim fit.
Najnowsza kolekcja garniturów i marynarek, dzięki odpowiedniemu doborowi koloru koszuli czy dodatków, daje ogromne możliwości kreowania różnych stylów: zarówno biznesowego, jak i mniej formalnego, odpowiedniego na imprezy czy spotkania towarzyskie.
Naszą ofertę poszerzyliśmy o różne wzory marynarek - klasyczne, sztruksowe oraz młodzieżowe.
Posiadamy również garnitury dla Gimnazjalistów - idealne zarówno na egzamin gimnazjalny, jak i na bal czy uroczystości szkolne.
Już wkrótce zamieścimy więcej informacji oraz zdjęcia, tymczasem już zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu firmowego.

Dopasuj garnitur do swojej sylwetki!

Przy zakupie garnituru oferujemy przeróbki gratis.

Nasz dział produkcyjny szybko i sprawnie dopasuje garnitur do Twoich potrzeb. Wszystkie zmiany robimy na miejscu dzięki czemu okres oczekiwania może wynosić nawet kilkanaście minut.

(w zależności od wprowadzanych zmian).

Zapraszamy do naszego sklepu firmowego w Poznaniu!

UWAGA – WYPRZEDAŻ – GARNITURY!

Uprzejmie informujemy odbiorców hurtowych i detalicznych, że od dnia 02 listopada 2014r. prowadzimy wyprzedaż kolekcji garniturów 2012/2013 z 30% RABATEM!

Oferta obowiązuje do momentu wyczerpania zapasów. W przypadku większej ilości – możliwość indywidualnej negocjacji ceny. Garnitury dostępne od ręki.

Kolekcja 2014 już w sprzedaży!

Zgodnie z obietnicą zamieszczamy na stronie zdjęcia naszej nowej kolekcji! Ponadto pragniemy poinformować, że wprowadziliśmy do produkcji sztruksowe marynarki.

Z nowymi produktami możesz zapoznać się na stronie ‘marynarki męskie’ lub  klikając tutaj.

NOWY SKLEP FIRMOWY!

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów został otwarty detaliczny sklep firmowy. Można w nim znaleźć całą gamę naszych garniturów dostępną do tej pory wyłącznie dla odbiorców hurtowych. W naszym sklepie mogą Państwo liczyć na miłą i przede wszystkim fachową obsługę. Zapraszamy!